Davidsfonds Mortsel – Uitslag JUNIOR JOURNALISTWEDSTRIJD 2018

0

 

MORTSEL – Met als thema “VRIENDSCHAP” brachten 133 jongeren – verdeeld over 4 reeksen – hun werkje binnen.

Op vrijdag 26.01.2018 kwamen zij naar CC ‘t Parkske om de uitslag te horen en hun prijzen af te halen. De 1ste en 2de van elke reeks kregen een extra boekenpakket, alle anderen kregen van DF-Mortsel een boek. De 4 origineelste werkjes kregen van stad Mortsel een geschenkbon, overhandigd door schepen voor Cultuur Ilse Lacante.

Als omlijsting speelden 4 Mortselse jongeren muziek: Samuel Cooremans op drums en piano, Tom Corbett op bas, Wodan Onkelinx op drums, Wouter Hans op gitaar.

De juryleden (3 per reeks) kwamen tot volgend besluit

Reeks 1 (3de gr. L. O.) – 56 deelnemers uit 8 lagere scholen

  1. Jasmine Noben – 6de ljr VBS Rozenregen Mortsel
  2. Ex aequo: Eloïse Thieren – 6A VBS O.-L.-Vrouw Pulhof-Berchem en

                    Sara Maesmans – 6de ljr VBS Rozenregen Mortsel

  1. Ex aequo: Melina Rai – 6B VBS De Tandem Mortsel

                    Nora Hendrix – 6de ljr VBS Rozenregen Mortsel

                    Thomas Van Passel – 5B OLVE R. de Rudderln Edegem

                    Kaat Dierickx – 6A VBS De Tandem Mortsel

Origineelste prijs stad Mortsel: Mira Cuypers: 6B Parkschool Mortsel

Reeks 2 (1ste gr. S. O.) – 13 deelnemers uit 4 scholen

  1. Margot Frankx – 1 Lat A Onze-Lieve-Vrouw (Pulhof) Berchem
  2. Camille Billen – 2 Mod D Regina Pacis Hove
  3. Gustavo Flores – 2 Lat C OLVE Edegem
  4. Chiara Serapiglia – 1Aa M. T. Kon. Atheneum Mortsel

    Origineelste prijs stad Mortsel: Eden Saraga – 2A Lat Regina Pacis Hove

Reeks 3 (2de gr. S. O.) – 41 deelnemers uit 5 scholen

  1. Delphine Franckx – 3 Lat-Wisk A O.-L.-Vrouw Pulhof Berchem
  2. Astrid Peeters – 4 Lat 5 OLVE college Mortsel
  3. Marie Rousseau – 4 Lat 5 OLVE college Mortsel en

        Ada Somers – 3 Lat-M. T. Kon. Atheneum Mortsel + origineelste werkje

  1. Andries Macken – 4 Lat 5 – OLVE college Mortsel
  2. Rosemarie Latte – 3 La-Wi 2 St.-Gabriëlcollege Boechout

Reeks 4 (3de gr. S. O.) – 23 deelnemers uit 4 scholen

  1. Julien De Wit – 6 Lat-Wet OLVE college Edegem
  2. Yassmina Azaoum – 6 Wet-Wisk Lucerncollege Antwerpen
  3. Anaïs Courroné – 6 Eco-M. T. OLVE college Edegem + “Origineelste”
  4. Sinem Bilican – 6 Lat-Wet Lucerna college Antwerpen
  5. Matthias Van Laer – 6 Lat-Wi 6 St.-Gabriëlcollege Boechout

 

Godfried Appels, Davidsfonds-Mortsel

Geen posts om weer te geven

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here